я ти він вона 2019

บอร์ดทดสอบ นี่เป็นการทดสอบ ตั้งค่าส่วนเพิ่มเติมของ บอร์ด

я ти він вона 2019

โพสต์โดย Trmbdunalt เมื่อ จันทร์ 07 ม.ค. 2019 5:45 am

„Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“

รูปภาพ
-
-
-
"я ти він вона дивитися онлайн"
«я ти він вона дивитися онлайн»
«я ти він вона дивитися онлайн»

รูปภาพ

«я ти він вона дивитися онлайн» Відбити подібний продукт на таких продажах ми не можемо. Хоча, звісно, в Каннах будемо вести переговори про продаж другого сезону», - зауважив пан Мирський. Мирський повторив цю суму, присутні колеги з інших продакшн-студій відгукнулися: «Це круто! Це дуже багато і безпрецедентно. Більше цього не буде, це було вперше і востаннє», - додав пан Мирський. Режисер і автор сценарію «Нюхача» - незмінний Артем Литвиненко. Його співавтор - Андрій Бабик. Нюхач - 2» вийде в ефір цієї осені на каналі ICTV. Так само на ICTV вийде й детективний серіал «Ніконов і Ко» про прикутого до інвалідного візка оперативника слідчого відділу МВС Сергія Ніконова (роль виконує український актор Олександр Кобзар). Це вертикальний серіал із 16 серій. Головний сценарист - Григорій Ховрах, у команді з яким працювали ще шестеро авторів. Над проектом працюють два режисери - Заза Буадзе і Тарас Ткаченко. Один з них - комедійний - уже знято. Хочемо цього року зробити пілот романтичної комедії. Приватний детектив, який взявся допомогти дівчині, що страждає на важку форму амнезії, вирішує звернутися до гіпнотизера. Головний інспектор Бруно Шуман змушений займатися вивченням нерозкритих раніше злочинів. Його метод - ужитися в психологію вбивці та його жертви. Тільки через розуміння причини злочину можна знайти того, хто це вчинив. Високопоставлений урядовець з Пентагону в пориві ревнощів вбиває свою коханку. Щоб приховати свою причетність до подій і уникнути скандалу, він придумує хитрий хід. Всі підозри падають на молодого лейтенанта Феррелла, друга дівчини, який працює в міністерстві оборони. Доктор Лайтман - провідний експерт у світі з виявлення брехні. Лайтман очолює команду експертів, яка допомагає федеральним правоохоронним органам, державним установам і місцевій поліції знайти сховану за брехнею правду у найбільш складних випадках. В результаті "зворотної тяги" гине батько Браяна і Стівена. На відміну від Стівена Браян відмовляється від кар'єри пожежника, але доля розпоряджається так, що брати опиняються в одному загоні. Відносини між ними натягнуті. Інспектор мюнхенської поліції Штефан Деррік привертає до себе увагу не тим, що здатний на незвичайні подвиги або ексцентричні виверти, його талант - у розумінні людської психології. Відомий своєю принциповою відмовою від класичних методів розслідування, інспектор почувається впевнено в будь-якій ситуації - чи то злодійський світ, чи то вищі ешелони влади.

"я ти він вона дивитися онлайн" „Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“ „Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“
Trmbdunalt
 
โพสต์: 24847
ลงทะเบียนเมื่อ: อังคาร 25 ก.ย. 2018 9:42 am

ย้อนกลับไปยัง การพัฒนามาตรฐานวิชาชีพ 11 สาขาวิชาชีพ

ผู้ใช้งานขณะนี้

่กำลังดูบอร์ดนี้: ไม่มีสมาชิกใหม่ และ บุคคลทั่วไป 1 ท่าน